Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Antikacım - Hakkımızda
05336918710

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Antikacım - Hakkımızda

antika, gramofon, antika radyo, pikap,antika eşya, plak,antika alanlar,taş plak,antika gardrop,antika karyola,antika mobilya, antika saat, eski dergi, mecmua, siyah beyaz televizyon, antika buzdolabı, gomalak cila, gaz lambası, efemera,

FİRMA TANIMI 

Antikacım Firması; Genel olarak ikinci el,  maddi değeri yüksek antika, koleksiyon ürünleri, eski orijinal dönem müzik plakları, eski fonografik cihazlar (pikap/gramafon) eski posta pulları genel kapsamda vintage-retro-popart-spaceage ürünlerin tedarikini restorasyonu bakım ve alım satımını memnun müşteri odaklı çalışma prensibini benimsemiş, ülke kanun ve yasaları içerisinde tüm yasal mevzuatları yerine getirmiş olarak faaliyetini sürdüren bir firmadır.

ÜRÜN TEDARİĞİ ve STOKLANMASI

Satışa sunduğumuz bir çok ürün orijinalliğini büyük ölçüde günümüze kadar muhafaza etmeyi başarabilmiş, doğru bakım yapıldığında da kondisyonun daha iyi seviyelere getirebileceğimize inandığımız ürünleri ülke içerisinde kurulan antika pazarları, koleksiyonerler, bazı zamanlarda da memnun müşterilerimizin çevrelerindeki insanların sahip olduğu ürünlere değerleme yaparak, ülke dışarısından ilgili ürün kategorileri içerisinde ürün tedariki eden şirketlerden tedarik etmekteyiz.

Firma Stoğumuza yeni alınan ürünler ilk önce temel bakımları yapılıp, restorasyon ihtiyacı duyan ürünlerimiz kendi çabalarımız veyahut anlaşmalı çözüm ortağı ve destekçisi olan firmalar ile ( saat tamircisi/elektronik cihaz tamiri/pikap ve gramafon tamiri… vb.) en iyi haline getirip satış süreci içerisinde bekleme ve muhafazası için her bir ürün için hazır edilen kapaklı dolap ve raflarında stoklamaktayız.

 

KARGOLAMA

Satışı yapılan ürünlerimizi satın alan müşterimize en sağlıklı şekilde ulaştırabilmek adına en iyi şekilde kargo ambalajında hazırlayıp gönderkmekteyiz

Ülke içinde ürünlerimiz taşıması için anlaşmalı olduğumuz firma 2003Yılından beri kargo taşıma sektöründe hizmet veren MNG Kargo firmasıdır. Ülke geneline iş yoğunluğuna göre bir veya en fazla 3 işgünü içerisinde ürünlerimiz taşınmaktadır.

Kargo takip konusu ürün satın alan  müşteriye kolaylıkla  kargosunu takip  edebilmesi  için E-Ticaret Wep sitemiz ile Kargo Şirketi Sistemleri entegrayonu sayesinde takip edebilmektedir.

Satışı yapılan ürünlerimiz için ücretsiz kargo ile gönderim yapmaktayız.

 

VERGİ ve FATURALANDIRMA

Satışı yapılan tüm ürünlerimizin faturası E-Fatura olarak E-Ticaret Wep Sitemize  Yetkili Firma EDM Bilişim’in e-fatura ve e-arşiv hizmetleri entegre edilerek ürün faturaları satın alma ve ödeme işleminin hemen sonrasında müşterimize hazırlanıp gönderilmekte ve kanunlar çerçevesinde 5(beş ) yıl e-arşiv fatura olarak sistemde tutulmaktadır.

E-Fatura Sistemi günümüz e-ticaret sitelerinde kullanılması tercih edildiği ve çevre dostu bir uygulama olduğu için kullanmaktayız.

 

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Satışa sunulan ürün ödemeleri için iki temel seçenek sunmaktayız

A- Havale/EFT           : Ödeme için bu seçenek seçildiğinde sipariş oluşturulduktan sonra  

                                      Müşterimize sistem üzerinde bir adet sipariş numarası oluşur ve banka  

                                      virmanı açıklama kısmına bu numara yazılmak sureti ile kendisine

                                      hesap numaralarımız iletilir.

B- Kredi Kartı            : Kredi kartı ödeme seçeneğini seçen müşterimiz tercihine göre tek

                                     çekim veya taksitli ödeme seçeneğini kullanabilir. Site genelinde 3(üç)

                                     ve 6(altı) taksit imkanı sunuyoruz.

                                     Kredi Kartı Ödemeleri için 3d Secure temel alt yapısını sahip Sanal

                                     Pos Sağlayıcısı olan PAYTR Firması ile anlaşmalı olup çalışmaktayız.

 

PLANLANAN ve DEVAM EDEN İŞ GELŞTİRME KONULARI

Satışa sunduğumuz ürün grupları ve işimizin evrensel global ölçekli bir iş olması sebebiyle Antikacım Firmamıza ulaşan bir çok farklı ülkeden kişilerin ihtiyaçlarına karşılayabilmek adına şu süreçler için başvuru araştırma ve girişimlerimiz devam etmekte;

A-Sahip olduğumuz E-ticaret sitemiz de uluslararası satış yapabilme için Türkiye  

   Cumhuriyeti ilgili E-Ticaret-Maliye ve Gümrük Bakanlığı gibi birimleri ile görüşme ve ,

   Çalışmalarımız devam etmekte.

B- Yurt Dışı için ürün alım ve satımı konularında uygunluk pazar araştırması konuları            

    Üzerinde detaylı analizler devam etmekte.

C- Uluslararası kargo taşımacılığı konusunda mevcut şirketlerden teklif alımı devam etmekte.

D- Uluslararası Ödeme Kabul Sistemleri Sağlayan Firmalar ve Bankalar ile görüşümeler

    devam etmekte.

                                              

MARKA İSİM ve LOGO TESCİLİ

Firma olarak işimize ve hitap ettiğim kişilere olan en başta duyduğumuz saygıdan ve kurumsal kimlik kazanımımız için ANTİKACIM ismi ve LOGOSU nun Tescil İşlemleri yapılmıştır.